Hakkımızda

img-01
Uygun Fiyatlı, Etkili ve Rahat Sürüş Dersleri

1989 yılında Keçiören’de kurulan Keçiören Sürücü Kursu 33 yıldır sürücü kursu sektöründe lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Keçiören sürücü kursu sektöründe kalite, eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçların tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterde hizmet sunacağı mutlaka belirlenmesi gereken birinci koşuldur. Bu nedenle Özel Keçiören Sürücü Kursu Eğitim Kurumları’nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılması hedefleyen, ekip çalışmasını gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, verilen hizmetin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

Kalite yönetiminin sistemi ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarak da Keçiören Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standardını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerleri adaylarına sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,

Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek.

5 adet son model otomobil, 3 adet son model motosiklet ve 8 kişilik uzman eğitim kadromuzla hizmet vererek, sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.

Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.

Çağdaş alt yapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.

Uluslar arası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farkındalık yaratacak yeniliklere öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacağız..

  • Haftanın altı günü uygun zamanlama sunuyoruz.
  • Gergin sürücülere ve yaşlılara yardım ediyoruz.
  • Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunuyoruz.
  • Yol testleri için eğitim arabasının kullanımını sunuyoruz.

Nasıl Başlıyoruz?

Bu adımları takip ederek sizde hayal ettiğiniz ehliyete kavuşabilir ve hayallerinizdeki gibi bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.
Hemen Başlayalım!
Özel Keçiören Sürücü Kursun’u seçmek sizi daha iyi bir sürücü olmak için ilk adımı atmanızı sağlayacaktır..

Şimdi kayıt yaptırın