Programlarımız

Keçiören Sürücü Kursu, siz değerli kursiyerlere bir çok sürüş dersini ve tecrübesini aktarıyor. Bu sayfada verdiğimiz hizmetleri görebilir ve bizimle iletişime geçerek hemen eğitimlere başlayabilirsiniz.

Direksiyon başında gerçek sürüş deneyimi

Son derece yetenekli eğitmenlerimiz her yaşa eğitim verir ve öğrenmeyi kolay ve eğlenceli hale getirmek için uzmanlıklarını kullanır. Öğrencilerine harika bir öğrenme deneyimi, bölünmemiş dikkatleri, öğrenme sürecinde süreklilik ve öğrencilerine güven aşılamak için çok çalışırlar.

 

Sürücü belgenizi bizimle alın!

Keçiören Sürücü Kursumuz, MEB tarafından 18 yaş ve üzeri gençler ve yetişkinler için yol sürüş testini yönetme yetkisine sahiptir.

 

Bir telefon kadar yakınız.

  • A
  • A1
  • B
  • C1
  • C
  • D
Motorcycles A
Motosiklet A
Motosiklet : Sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 KW’ı geçen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.
Motorcycles A1
A1 Motosiklet
Motorlu Bisiklet : Silindir hacmi 125 CC, gücü 11 Kw. ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 Kw’ı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.
Truck B
Otomobil/Kamyonet B
Otomobil/Kamyonet : Otomobil ve kamyonet kullanacaklara verilir. Belge sahibi, ilgili tip onayı yönetmeliklerine aykırı olmamak ve 29/5/2013 tarihli ve 28661 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde belirtilen; eğitimi tamamlamak ya da yetenek ve davranış sınavını geçmiş olmak kaydıyla azami yüklü ağırlığı 4.250 kilograma kadar olan birleşik araçları da kullanabilir. B sınıfı ehliyet ile M, B1 ve F ehliyet sınıflarına tabii araçlar da kullanılabilir.
Truck C1
Kamyon C1
Azami yüklü ağırlığı 3.500 KG’ın üzerinde olan ve 7.500 KG’ı geçmeyen kamyon ve çekicileri kullanacak sürücülere verilir.
Truck C
Kamyon C
Kamyon : Kamyon ve çekici kullanacaklara verilir.
Bus D
Otobüs D
Otobüs : Otobüs kullanacaklara verilir.

EHLİYET BELGELERİ

Ehliyet belgeleri yenilendi, yeni ehliyet belgelerini sizler için düzenledik.

Yenilenen tüm ehliyet sınıfları ve açıklamalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tüm Ehliyet belgeleri